top of page

   Я Кощавцева Євгенія. І в мене діагноз ''недосконалий остеогенез''. Цю хворобу я мала вже від народження, але тільки в 20 років я дізналася що це за хвороба, тому до двадцяти років я, навіть, не мала ніякого лікування, яке було вкрай необхідно. Мені тільки накладали гіпс в лікарні, а потім відправляли додому.

  Лікарі, завжди, говорили, що нічого не допоможе і нічого вони не можуть зробити, окрім як накласти гіпс. Так я і прожила майже усе своє свідоме життя в гіпсах прикутою до інвалідного візка, не маючи змоги змоги ходити. Аж допоки я не познайомилась з Любою Петровою - головою громадської організації "Всеукраїнська асоціація кришталевих людей".

29365940_559813017734760_687240365739291

 Асоціація допомогла знайти лікарів, які підняли мене на ноги - Хмизов Сергій Олександрович (доктор медичних наук, професор, керівник наукового відділу патології хребта та суглобів дитячого віку ДУ "Інститут патології хребта та суглобів ім.проф.М.І.Ситенка№ (м.Харків)) та Пашенко Андрій Віталійович (лікра ортопед-травматолог відділу патології хребта та суглобів дитячого віку ДУ "Інститут патології хребта та суглобів ім.проф.М.І.Ситенка№ (м.Харків)).

  Протягом трьох років лікування, я вже не прикута до інвалідного візка, та можу без сторьоньої допомоги ходит своїми ногами. Хоча ходьба і важко дається, та й я ще опираюсь на одну милицю, але це вже моя перемога!

А моя основна мета - ходити без будь яких опор)))

bottom of page